Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RekLam iÇin Kaan_Kilic24@hotmail.com

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

vaRLığın hep GiDişime DenK GeLiR

2 posters
YazarMesaj
come_rap

come_rap

Kadın Mesaj Sayısı : 1497
Yer : yen!boSna

vaRLığın hep GiDişime DenK GeLiR Empty
MesajKonu: vaRLığın hep GiDişime DenK GeLiR   vaRLığın hep GiDişime DenK GeLiR Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 7:43 pm

güneşim...bilmez misin ki ben ya hep senden önce,yada hep senden sonra yanarım.."karanlık kovalayan"adım,ben semadaki beş kollu yıldızım..dilek tutsa ışığıma değen bir çift toprak gözden savrulan çığlıklar;düşer ağzımdan hasret lavları taşıyamam nazarını hep bir sonsuzadır yılgın kalmış kayışlarım...güneşim..dedim ya ben bir kör yıldızım,sarmalayınca ışığın yörüngemi,seher ayazlarını ısıtamaz üşümeye yüz tutar sarsamda beşini biryerde tutsam kollarım..köz olup yitişe hazırlanır hüccetine;yalnızca gidişine yanar gelişine kadar sönmeyesi sıcaklığım......
WolF's _Rain

WolF's _Rain

Yer : !S†ânßuL
Lakap : mC !hânê†

MesajKonu: Geri: vaRLığın hep GiDişime DenK GeLiR   vaRLığın hep GiDişime DenK GeLiR Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 1:37 am

paLa Süper olmuŞ
come_rap

come_rap

Kadın Mesaj Sayısı : 1497
Yer : yen!boSna

MesajKonu: Geri: vaRLığın hep GiDişime DenK GeLiR   vaRLığın hep GiDişime DenK GeLiR Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 11:45 pm

SaoLLL Very Happy

vaRLığın hep GiDişime DenK GeLiR
1 sayfadaki 1 sayfası