Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RekLam iÇin Kaan_Kilic24@hotmail.com

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ßeßek moRgda CanLandı...

4 posters
YazarMesaj
The-revenge-angeL

The-revenge-angeL

Kadın Mesaj Sayısı : 1099
Yer : !staNßuL

ßeßek moRgda CanLandı... Empty
MesajKonu: ßeßek moRgda CanLandı...   ßeßek moRgda CanLandı... Icon_minitimePerş. Mart 27, 2008 3:53 pm

Hastanede öLdü deniLen ßeßek morgda yıkanıRken CanLandıı...

Tekrar hastaneye kaldırılan bebek kurtarılamayarak öldü.

Kadıköy'de önceki hafta rahatsızlanan 6 aylık hamile Fikriye Polat yakınları tarafından Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Servisi'ne kaldırıldı.

Çocuğun annenin hayatını riske soktuğunu söyleyen doktorlar annenin isteği üzerine bebeği, ilaç yerine sezeryanla aldılar. Doktor ve hasta bakıcılar tarafından 6 aylık prematüre doğan Zeynep bebek yoğun bakım ünitesine alındı.

Bir süre sonra bebeğin öldüğü ve morga konduğu söylendi. Anne Polat “Morgda bebeğe son kez bakarken ağzının oynadığını gördüm ancak 'bebeğini kaybetti onun şokunda' derler diye sustum” dedi.

Karacaahmet Mezarlığı'nda bulunan gasilhaneye getirilen bebeğin canlı olduğunu anlaşıldı. Baba Ayhan Polat çocuğunu ellerini hareket ettirdiğini, başını sağa sola döndürdüğünü söyleyerek bebeği pamuğa sarıp hemen yakında bulunan Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne götürdü. Ancak bebek 5 saat sonra öldü.
GizeM

MesajKonu: Geri: ßeßek moRgda CanLandı...   ßeßek moRgda CanLandı... Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 2:34 am

korkunç deil yine de saol.
SheqeR GirL

SheqeR GirL

Kadın Mesaj Sayısı : 854
Yer : İsTanßuL'mJ

MesajKonu: Geri: ßeßek moRgda CanLandı...   ßeßek moRgda CanLandı... Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 9:02 pm

ilginçmişş şaşırdım saol paylaşım için Wink
kaLpsiz

kaLpsiz

Erkek Mesaj Sayısı : 1480
Yer : istanbul
Lakap : crazy_cihan

MesajKonu: Geri: ßeßek moRgda CanLandı...   ßeßek moRgda CanLandı... Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 6:27 pm

paylasım icin saol
http://crazy-cihan.tr.gg

ßeßek moRgda CanLandı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-