Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RekLam iÇin Kaan_Kilic24@hotmail.com

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!.. :: mutLaka Okuyun

+3
WolF's _Rain
The-revenge-angeL
Soft
7 posters
YazarMesaj
Soft
$éF
$éF
Soft

Yer : yeN!ß0Sna

ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!..  :: mutLaka Okuyun Empty
MesajKonu: ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!.. :: mutLaka Okuyun   ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!..  :: mutLaka Okuyun Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 10:25 pm

Meşhur Wimbledon’un ilk zenci Şampiyonu Arthur Ashe kan naklinden kaptığı AIDS’den ölüm döşeğindeydi..
Hayranlarından biri sordu.. “Tanrı böylesine kötü bir hastalık için neden seni seçti?”
Arthur Ashe cevap verdi..
“Tüm dünyada 50 milyon çocuk tenis oynamaya başlar, 5 milyonu tenis oynamayı öğrenir, 500 bini profesyonel tenisçi olur, 50 bini yarışmalara girer, 5 bini büyük turnuvalara erişir, 50’si Wimbledon’a kadar gelir, 4′ü yarı finale, 2’si finale kalır. Elimde şampiyonluk kupasını tuttuğum zaman Tanrı’ya ‘Neden ben?’ diye hiç sormadım. Şimdi sancı çekerken, Tanrı’ya nasıl ‘Neden ben?’ derim?.
Mutluluk insanı hoş yapar. Başarı ışıl ışıl.. Zorluklar güçlü.. Hüzün insanı insan yapar, yenilgi mütevazı..
Tarihin mübarek hatunlarından Rabiatül adeviye bir gün başı ağrıyınca bir tülbenti başına sarıvermişti. Sarıvermesi ile çıkarıp atması bir olmuş. Kendi kendine” Ey utanmaz nefsim. Rabbim yıllar boyu sağlık, afiyet verdi. Birgünden bir güne bu sağlığını belirtecek bir zünnarı başına sarmamışken, bir defacık başın ağrıyınca başına bu zünnarı bağlayıp, dünya aleme ilan etmeye haya etmiyormusun” diye nefsine öfkelenivermiş.
Başınıza gelen sıkıntı ve müsibetlerde dahi ALLAH’a asla ‘Neden ben?’ diye sormayın. Şekva etmeyin. Sabrederek ve size verdiği nimetlere teşekkür ederek karşılayın. Ne olacaksa olur zaten.
Hoştur bana senden gelen
Ya hilat yahut kefen
Ya taze gül yahut diken
Kahrın da hoş lutfun da hoş.
Gelse celalinden cefa
Yahut cemalinden vefa
Ikisi de cana safa
Kahrın da hoş lutfun da hoş…
http://www.legen8b.tr.gg
The-revenge-angeL

The-revenge-angeL

Kadın Mesaj Sayısı : 1099
Yer : !staNßuL

MesajKonu: Geri: ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!.. :: mutLaka Okuyun   ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!..  :: mutLaka Okuyun Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 3:50 pm

GüseLmiŞ...payLaŞım içiN SaoL...
WolF's _Rain

WolF's _Rain

Yer : !S†ânßuL
Lakap : mC !hânê†

MesajKonu: Geri: ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!.. :: mutLaka Okuyun   ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!..  :: mutLaka Okuyun Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 12:02 am

ne oldum Demıcen ne olucam dıcen Hesabı Çoq GüseL
come_rap

come_rap

Kadın Mesaj Sayısı : 1497
Yer : yen!boSna

MesajKonu: Geri: ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!.. :: mutLaka Okuyun   ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!..  :: mutLaka Okuyun Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 1:04 am

ewt gerçekten SuPeR olmuŞ Razz
__ThE__ShoOoTeR__

Erkek Mesaj Sayısı : 2
Yer : YeNiBosNa
Lakap : __-ToSuN-__

MesajKonu: Geri: ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!.. :: mutLaka Okuyun   ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!..  :: mutLaka Okuyun Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 9:37 am

eet çok gusel
http://www.debtar.piczo.com
WolF's _Rain

WolF's _Rain

Yer : !S†ânßuL
Lakap : mC !hânê†

MesajKonu: Geri: ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!.. :: mutLaka Okuyun   ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!..  :: mutLaka Okuyun Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 1:47 am

Elıne saqlık Saol
ßy_CriminaL

MesajKonu: Geri: ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!.. :: mutLaka Okuyun   ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!..  :: mutLaka Okuyun Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 11:20 am

߀nCe qüseL oLmuŞ
kaLpsiz

kaLpsiz

Erkek Mesaj Sayısı : 1480
Yer : istanbul
Lakap : crazy_cihan

MesajKonu: Geri: ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!.. :: mutLaka Okuyun   ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!..  :: mutLaka Okuyun Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 11:28 am

ghusel mis
http://crazy-cihan.tr.gg

ASLA NEDEN BEN? DEMEYİN!.. :: mutLaka Okuyun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yaRasaLaR neDen Kan emeR ?
» Saqopa Kajmer NickLer MutLaka Okuyunuz !!